Streetview Leeuwenburgstraat 31 Groningen

Leeuwenburgstraat 31, 9731 CA Groningen

137 m² Bouwjaar 1979 4 slaapkamers Label A

Leeuwenburgstraat 31 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 119 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Leeuwenburgstraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwenburgstraat 31

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.7%
CO₂-emissie
24.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2175 Inwoners
1145 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1094 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde Oosterhoogebrug
60% Koopwoningen
2.565 Inwoners per km²

Locatie van Leeuwenburgstraat 31

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Leeuwenburgstraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwenburgstraat 31?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterhoogebrug is €317.000. Dat komt neer op circa €2.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwenburgstraat 31 zich tot de wijk Oosterhoogebrug?

Leeuwenburgstraat 31 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Oosterhoogebrug. De buurt telt 1.094 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwenburgstraat 31?

Leeuwenburgstraat 31 is een woonhuis in Oosterhoogebrug, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Leeuwenburgstraat 31 vergeleken met de buurt?

Leeuwenburgstraat 31 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 119 m². In Oosterhoogebrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwenburgstraat 31 en wat betekent dat?

Leeuwenburgstraat 31 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-06-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.4 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oosterhoogebrug?

De wijk Oosterhoogebrug in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterhoogebrug?

Vanuit Leeuwenburgstraat 31 in Oosterhoogebrug bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oosterhoogebrug?