Streetview Melisseweg 110 Groningen

Melisseweg 110, 9731 BX Groningen

188 m² Bouwjaar 2021 Label A+++

Melisseweg 110 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
188 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Melisseweg 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Melisseweg 110

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
84.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
36.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
64.9%
CO₂-emissie
8.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Groningen

2265 Inwoners
960 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
920 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Ulgersmaborg
74% Koopwoningen
2.258 Inwoners per km²

Locatie van Melisseweg 110

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Melisseweg 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Melisseweg 110?

De gemiddelde woningwaarde in Ulgersmaborg is €351.000. Dat komt neer op circa €1.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Melisseweg 110 zich tot de wijk Ulgersmaborg?

Melisseweg 110 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Ulgersmaborg. De buurt telt 920 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.258 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Melisseweg 110?

Melisseweg 110 is een woonhuis in Ulgersmaborg, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Melisseweg 110 vergeleken met de buurt?

Melisseweg 110 heeft 188 m² woonoppervlakte. In Ulgersmaborg ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Melisseweg 110 en wat betekent dat?

Melisseweg 110 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-11-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.57 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ulgersmaborg?

De wijk Ulgersmaborg in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ulgersmaborg?

Vanuit Melisseweg 110 in Ulgersmaborg bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ulgersmaborg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Melisseweg 110: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.