Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 1777 m²
- Perceeloppervlakte
- 2969 m²
Pop Dijkemaweg 31 C is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 1777 m² en een perceel van 2969 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pop Dijkemaweg 31 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oosterhoogebrug is €317.000. Dat komt neer op circa €178 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPop Dijkemaweg 31 C is een woonhuis van 1777 m² in de wijk Oosterhoogebrug. De buurt telt 1.094 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.565 inwoners per km².
Pop Dijkemaweg 31 C is een woonhuis in Oosterhoogebrug, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Pop Dijkemaweg 31 C heeft 1777 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2969 m². In Oosterhoogebrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oosterhoogebrug in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Pop Dijkemaweg 31 C in Oosterhoogebrug bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pop Dijkemaweg 31 C: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Oosterhoogebrug: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Pop Dijkemaweg 31 C bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oosterhoogebrug. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1967, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.