Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 316 m²
- Perceeloppervlakte
- 1000 m²
Timpweg 6 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 316 m² en een perceel van 1000 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Timpweg 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oosterhoogebrug is €317.000. Dat komt neer op circa €1.003 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTimpweg 6 is een woonhuis van 316 m² in de wijk Oosterhoogebrug. De buurt telt 1.094 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.565 inwoners per km².
Timpweg 6 is een woonhuis in Oosterhoogebrug, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Timpweg 6 heeft 316 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1000 m². In Oosterhoogebrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oosterhoogebrug in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Timpweg 6 in Oosterhoogebrug bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Timpweg 6: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Oosterhoogebrug: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Timpweg 6 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oosterhoogebrug. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1915, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.