Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 844 m²
- Perceeloppervlakte
- 2000 m²
Regattaweg 11 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 844 m² en een perceel van 2000 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Regattaweg 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oosterhoogebrug is €317.000. Dat komt neer op circa €376 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRegattaweg 11 is een woonhuis van 844 m² in de wijk Oosterhoogebrug. De buurt telt 1.094 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.565 inwoners per km².
Regattaweg 11 is een woonhuis in Oosterhoogebrug, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Regattaweg 11 heeft 844 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2000 m². In Oosterhoogebrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Regattaweg 11 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-06-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.69 kg/jaar.
De wijk Oosterhoogebrug in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Regattaweg 11 in Oosterhoogebrug bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Regattaweg 11: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.2 km.