2-onder-1-kapwoning Rijksweg 91 Groningen

Rijksweg 91, 9731 AG Groningen

83 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Rijksweg 91 is een 2-onder-1-kapwoning in Groningen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 235 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
235 m²
Inhoud
302 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
open_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijksweg 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksweg 91

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
237.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
326.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2175 Inwoners
1145 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1094 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde Oosterhoogebrug
60% Koopwoningen
2.565 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijksweg 91

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Rijksweg 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksweg 91?

De prijsindicatie voor Rijksweg 91 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterhoogebrug is €317.000. Dat komt neer op circa €3.819 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksweg 91 zich tot de wijk Oosterhoogebrug?

Rijksweg 91 is een 2-onder-1-kapwoning van 83 m² in de wijk Oosterhoogebrug. De buurt telt 1.094 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksweg 91?

Rijksweg 91 is een 2-onder-1-kapwoning in Oosterhoogebrug, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksweg 91 vergeleken met de buurt?

Rijksweg 91 heeft 83 m² woonoppervlakte en 302 m³ inhoud. Het perceel is 235 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oosterhoogebrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksweg 91 en wat betekent dat?

Rijksweg 91 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksweg 91?

Rijksweg 91 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oosterhoogebrug?

De wijk Oosterhoogebrug in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterhoogebrug?

Vanuit Rijksweg 91 in Oosterhoogebrug bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.