2-onder-1-kapwoning Snip 24 Groningen

Snip 24, 9728 XR Groningen

184 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Snip 24 is een 2-onder-1-kapwoning in Groningen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 377 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €704.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
377 m²
Inhoud
786 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, by_water, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Snip 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Snip 24

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Groningen

1205 Inwoners
435 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
436 Woningvoorraad
€704.000 Gem. woningwaarde Piccardthof
98% Koopwoningen
1.355 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Snip 24

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Snip 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Snip 24?

De prijsindicatie voor Snip 24 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Piccardthof is €704.000. Dat komt neer op circa €3.826 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Snip 24 zich tot de wijk Piccardthof?

Snip 24 is een 2-onder-1-kapwoning van 184 m² in de wijk Piccardthof. De buurt telt 436 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Snip 24?

Snip 24 is een 2-onder-1-kapwoning in Piccardthof, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Snip 24 vergeleken met de buurt?

Snip 24 heeft 184 m² woonoppervlakte en 786 m³ inhoud. Het perceel is 377 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Piccardthof ligt de gemiddelde woningwaarde op €704.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Snip 24 en wat betekent dat?

Snip 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Snip 24?

Snip 24 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Piccardthof?

De wijk Piccardthof in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €704.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Piccardthof?

Vanuit Snip 24 in Piccardthof bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.