Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Snip 133 Groningen

Snip 133, 9728 XR Groningen

172 m² Bouwjaar 2002 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Snip 133 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Groningen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 311 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €704.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
311 m²
Inhoud
688 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€680.000 tot €780.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Snip 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Snip 133

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Groningen

1205 Inwoners
435 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
436 Woningvoorraad
€704.000 Gem. woningwaarde Piccardthof
98% Koopwoningen
1.355 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Snip 133

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Snip 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Snip 133?

De prijsindicatie voor Snip 133 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Piccardthof is €704.000. Dat komt neer op circa €4.093 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Snip 133 zich tot de wijk Piccardthof?

Snip 133 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 172 m² in de wijk Piccardthof. De buurt telt 436 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Snip 133?

Snip 133 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Piccardthof, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Snip 133 vergeleken met de buurt?

Snip 133 heeft 172 m² woonoppervlakte en 688 m³ inhoud. Het perceel is 311 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Piccardthof ligt de gemiddelde woningwaarde op €704.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Snip 133 en wat betekent dat?

Snip 133 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-03-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Snip 133?

Snip 133 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Piccardthof?

De wijk Piccardthof in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €704.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Piccardthof?

Vanuit Snip 133 in Piccardthof bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.