Streetview Grutto 28 Groningen

Grutto 28, 9728 XJ Groningen

138 m² Bouwjaar 2001

Grutto 28 is een appartement in Groningen, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €704.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
138 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Grutto 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Groningen

1205 Inwoners
435 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
436 Woningvoorraad
€704.000 Gem. woningwaarde Piccardthof
98% Koopwoningen
1.355 Inwoners per km²

Locatie van Grutto 28

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Grutto 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Grutto 28?

De gemiddelde woningwaarde in Piccardthof is €704.000. Dat komt neer op circa €5.101 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grutto 28 zich tot de wijk Piccardthof?

Grutto 28 is een appartement van 138 m² in de wijk Piccardthof. De buurt telt 436 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grutto 28?

Grutto 28 is een appartement in Piccardthof, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Grutto 28 vergeleken met de buurt?

Grutto 28 heeft 138 m² woonoppervlakte. In Piccardthof ligt de gemiddelde woningwaarde op €704.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Piccardthof?

De wijk Piccardthof in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €704.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Piccardthof?

Vanuit Grutto 28 in Piccardthof bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Piccardthof?

Zorg en onderwijs in de buurt van Grutto 28: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 3.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Piccardthof?

Recreatie nabij Piccardthof: restaurant (1.3 km), cafe (1.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Grutto 28?

Een woningrapport voor Grutto 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Piccardthof. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.