Streetview Ter Borchlaan 7 Groningen

Ter Borchlaan 7, 9728 XA Groningen

169 m² Bouwjaar 2021 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Ter Borchlaan 7 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 927 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €704.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
927 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ter Borchlaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ter Borchlaan 7

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Groningen

1205 Inwoners
435 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
436 Woningvoorraad
€704.000 Gem. woningwaarde Piccardthof
98% Koopwoningen
1.355 Inwoners per km²

Locatie van Ter Borchlaan 7

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Ter Borchlaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Ter Borchlaan 7?

De prijsindicatie voor Ter Borchlaan 7 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Piccardthof is €704.000. Dat komt neer op circa €4.166 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ter Borchlaan 7 zich tot de wijk Piccardthof?

Ter Borchlaan 7 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Piccardthof. De buurt telt 436 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ter Borchlaan 7?

Ter Borchlaan 7 is een woonhuis in Piccardthof, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ter Borchlaan 7 vergeleken met de buurt?

Ter Borchlaan 7 heeft 169 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 927 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Piccardthof ligt de gemiddelde woningwaarde op €704.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ter Borchlaan 7 en wat betekent dat?

Ter Borchlaan 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-08-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ter Borchlaan 7?

Ter Borchlaan 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Piccardthof?

De wijk Piccardthof in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €704.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Piccardthof?

Vanuit Ter Borchlaan 7 in Piccardthof bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.