Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 294 m²
- Perceeloppervlakte
- 2299 m²
Ter Borchlaan 31 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 294 m² en een perceel van 2299 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €704.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ter Borchlaan 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
4.8 kmDe prijsindicatie voor Ter Borchlaan 31 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Piccardthof is €704.000. Dat komt neer op circa €2.395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTer Borchlaan 31 is een woonhuis van 294 m² in de wijk Piccardthof. De buurt telt 436 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.355 inwoners per km².
Ter Borchlaan 31 is een woonhuis in Piccardthof, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Ter Borchlaan 31 heeft 294 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2299 m². In Piccardthof ligt de gemiddelde woningwaarde op €704.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ter Borchlaan 31 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Piccardthof in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €704.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Ter Borchlaan 31 in Piccardthof bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ter Borchlaan 31: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 3.1 km.
Recreatie nabij Piccardthof: restaurant (1.3 km), cafe (1.9 km).