Streetview Ter Borchlaan 31 A Groningen

Ter Borchlaan 31 A, 9728 XA Groningen

204 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Ter Borchlaan 31 A is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 991 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €704.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
991 m²
Inhoud
738 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ter Borchlaan 31 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ter Borchlaan 31 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Groningen

1205 Inwoners
435 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
436 Woningvoorraad
€704.000 Gem. woningwaarde Piccardthof
98% Koopwoningen
1.355 Inwoners per km²

Locatie van Ter Borchlaan 31 A

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Ter Borchlaan 31 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Ter Borchlaan 31 A?

De prijsindicatie voor Ter Borchlaan 31 A ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Piccardthof is €704.000. Dat komt neer op circa €3.451 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ter Borchlaan 31 A zich tot de wijk Piccardthof?

Ter Borchlaan 31 A is een woonhuis van 204 m² in de wijk Piccardthof. De buurt telt 436 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ter Borchlaan 31 A?

Ter Borchlaan 31 A is een woonhuis in Piccardthof, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ter Borchlaan 31 A vergeleken met de buurt?

Ter Borchlaan 31 A heeft 204 m² woonoppervlakte en 738 m³ inhoud. Het perceel is 991 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Piccardthof ligt de gemiddelde woningwaarde op €704.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ter Borchlaan 31 A en wat betekent dat?

Ter Borchlaan 31 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Ter Borchlaan 31 A?

Ter Borchlaan 31 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Piccardthof?

De wijk Piccardthof in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €704.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Piccardthof?

Vanuit Ter Borchlaan 31 A in Piccardthof bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.5 km.