Streetview G. Sterringastraat 42 Groningen

G. Sterringastraat 42, 9728 VV Groningen

123 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label A

G. Sterringastraat 42 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 115 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
396 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor G. Sterringastraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel G. Sterringastraat 42

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.5%
CO₂-emissie
21.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Groningen

4255 Inwoners
2430 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2507 Woningvoorraad
€308.000 Gem. woningwaarde Hoornse Meer
40% Koopwoningen
4.352 Inwoners per km²

Locatie van G. Sterringastraat 42

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over G. Sterringastraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van G. Sterringastraat 42?

De prijsindicatie voor G. Sterringastraat 42 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoornse Meer is €308.000. Dat komt neer op circa €2.504 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt G. Sterringastraat 42 zich tot de wijk Hoornse Meer?

G. Sterringastraat 42 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Hoornse Meer. De buurt telt 2.507 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op G. Sterringastraat 42?

G. Sterringastraat 42 is een woonhuis in Hoornse Meer, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is G. Sterringastraat 42 vergeleken met de buurt?

G. Sterringastraat 42 heeft 123 m² woonoppervlakte en 396 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Hoornse Meer ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van G. Sterringastraat 42 en wat betekent dat?

G. Sterringastraat 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-03-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van G. Sterringastraat 42?

G. Sterringastraat 42 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoornse Meer?

De wijk Hoornse Meer in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoornse Meer?

Vanuit G. Sterringastraat 42 in Hoornse Meer bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1 km.