Portiekflat S.O.J. Palmelaan 243 Groningen

S.O.J. Palmelaan 243, 9728 VJ Groningen

83 m² Bouwjaar 1991 3 kamers 2 slaapkamers Label A

S.O.J. Palmelaan 243 is een portiekflat in Groningen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €308.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
232 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor S.O.J. Palmelaan 243

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel S.O.J. Palmelaan 243

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.18
CO₂-emissie
2173.81 kg/m²

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Groningen

4255 Inwoners
2430 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2507 Woningvoorraad
€308.000 Gem. woningwaarde Hoornse Meer
40% Koopwoningen
4.352 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van S.O.J. Palmelaan 243

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over S.O.J. Palmelaan 243

Wat is de geschatte woningwaarde van S.O.J. Palmelaan 243?

De prijsindicatie voor S.O.J. Palmelaan 243 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoornse Meer is €308.000. Dat komt neer op circa €3.711 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt S.O.J. Palmelaan 243 zich tot de wijk Hoornse Meer?

S.O.J. Palmelaan 243 is een portiekflat van 83 m² in de wijk Hoornse Meer. De buurt telt 2.507 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op S.O.J. Palmelaan 243?

S.O.J. Palmelaan 243 is een portiekflat in Hoornse Meer, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is S.O.J. Palmelaan 243 vergeleken met de buurt?

S.O.J. Palmelaan 243 heeft 83 m² woonoppervlakte en 232 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Hoornse Meer ligt de gemiddelde woningwaarde op €308.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van S.O.J. Palmelaan 243 en wat betekent dat?

S.O.J. Palmelaan 243 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2173.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van S.O.J. Palmelaan 243?

S.O.J. Palmelaan 243 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hoornse Meer?

De wijk Hoornse Meer in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €308.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoornse Meer?

Vanuit S.O.J. Palmelaan 243 in Hoornse Meer bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1 km.