Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 33 m²
Van Swietenlaan 23 13 is een woning in Groningen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 33 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €34.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Swietenlaan 23 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Van Swieten is €34.000. Dat komt neer op circa €1.030 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Swietenlaan 23 13 is een woning van 33 m² in de wijk Van Swieten. De buurt telt 36 woningen. De bevolkingsdichtheid is 130 inwoners per km².
Van Swietenlaan 23 13 is een woning in Van Swieten, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Van Swietenlaan 23 13 heeft 33 m² woonoppervlakte. In Van Swieten ligt de gemiddelde woningwaarde op €34.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Van Swieten in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 50 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €34.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.
Vanuit Van Swietenlaan 23 13 in Van Swieten bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Swietenlaan 23 13: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Van Swieten: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Van Swietenlaan 23 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Van Swieten. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.