Streetview Veenweg 73 Groningen

Veenweg 73, 9728 NK Groningen

153 m² Bouwjaar 1910 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Veenweg 73 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 919 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €597.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
919 m²
Inhoud
726 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Veenweg 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veenweg 73

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Groningen

740 Inwoners
305 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€597.000 Gem. woningwaarde Hoornse Park
86% Koopwoningen
2.220 Inwoners per km²

Locatie van Veenweg 73

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Veenweg 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenweg 73?

De prijsindicatie voor Veenweg 73 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoornse Park is €597.000. Dat komt neer op circa €3.902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenweg 73 zich tot de wijk Hoornse Park?

Veenweg 73 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Hoornse Park. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenweg 73?

Veenweg 73 is een woonhuis in Hoornse Park, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veenweg 73 vergeleken met de buurt?

Veenweg 73 heeft 153 m² woonoppervlakte en 726 m³ inhoud. Het perceel is 919 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hoornse Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €597.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veenweg 73 en wat betekent dat?

Veenweg 73 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-08-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veenweg 73?

Veenweg 73 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoornse Park?

De wijk Hoornse Park in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €597.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoornse Park?

Vanuit Veenweg 73 in Hoornse Park bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.