Streetview Veenweg 61 Groningen

Veenweg 61, 9728 NK Groningen

196 m² Bouwjaar 1924 Label F

Veenweg 61 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 2005 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €597.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
2005 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Veenweg 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veenweg 61

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
281.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
363.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.2%
CO₂-emissie
65.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Groningen

740 Inwoners
305 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€597.000 Gem. woningwaarde Hoornse Park
86% Koopwoningen
2.220 Inwoners per km²

Locatie van Veenweg 61

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Veenweg 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenweg 61?

De gemiddelde woningwaarde in Hoornse Park is €597.000. Dat komt neer op circa €3.046 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenweg 61 zich tot de wijk Hoornse Park?

Veenweg 61 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Hoornse Park. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenweg 61?

Veenweg 61 is een woonhuis in Hoornse Park, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veenweg 61 vergeleken met de buurt?

Veenweg 61 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2005 m². In Hoornse Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €597.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veenweg 61 en wat betekent dat?

Veenweg 61 heeft energielabel F. Geldig tot 2031-09-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.75 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoornse Park?

De wijk Hoornse Park in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €597.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoornse Park?

Vanuit Veenweg 61 in Hoornse Park bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoornse Park?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veenweg 61: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.3 km.