Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 1525 m²
- Inhoud
- 740 m³
- Kamers
- 10
Veenweg 57 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 1525 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €597.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veenweg 57
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
4.1 kmDe prijsindicatie voor Veenweg 57 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoornse Park is €597.000. Dat komt neer op circa €2.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeenweg 57 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Hoornse Park. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.220 inwoners per km².
Veenweg 57 is een woonhuis in Hoornse Park, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Veenweg 57 heeft 220 m² woonoppervlakte en 740 m³ inhoud. Het perceel is 1525 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hoornse Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €597.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Veenweg 57 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-03-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.19 kg/jaar.
Veenweg 57 heeft 10 kamers.
De wijk Hoornse Park in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €597.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Veenweg 57 in Hoornse Park bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veenweg 57: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.3 km.