Streetview Veenweg 27 Groningen

Veenweg 27, 9728 NJ Groningen

150 m² Bouwjaar 1940 Label D

Veenweg 27 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1940. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 454 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €597.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1940
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
454 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Veenweg 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veenweg 27

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
204.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
274.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Groningen

740 Inwoners
305 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€597.000 Gem. woningwaarde Hoornse Park
86% Koopwoningen
2.220 Inwoners per km²

Locatie van Veenweg 27

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Veenweg 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenweg 27?

De prijsindicatie voor Veenweg 27 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoornse Park is €597.000. Dat komt neer op circa €3.980 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenweg 27 zich tot de wijk Hoornse Park?

Veenweg 27 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Hoornse Park. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenweg 27?

Veenweg 27 is een woonhuis in Hoornse Park, gebouwd in 1940 (86 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veenweg 27 vergeleken met de buurt?

Veenweg 27 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 454 m². In Hoornse Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €597.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veenweg 27 en wat betekent dat?

Veenweg 27 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-08-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.62 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoornse Park?

De wijk Hoornse Park in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €597.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoornse Park?

Vanuit Veenweg 27 in Hoornse Park bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoornse Park?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veenweg 27: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.3 km.