Streetview C. Pothuisstraat 26 Groningen

C. Pothuisstraat 26, 9728 MJ Groningen

145 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label A

C. Pothuisstraat 26 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 601 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €597.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
601 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor C. Pothuisstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel C. Pothuisstraat 26

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Groningen

740 Inwoners
305 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€597.000 Gem. woningwaarde Hoornse Park
86% Koopwoningen
2.220 Inwoners per km²

Locatie van C. Pothuisstraat 26

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over C. Pothuisstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van C. Pothuisstraat 26?

De prijsindicatie voor C. Pothuisstraat 26 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoornse Park is €597.000. Dat komt neer op circa €4.117 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt C. Pothuisstraat 26 zich tot de wijk Hoornse Park?

C. Pothuisstraat 26 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Hoornse Park. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op C. Pothuisstraat 26?

C. Pothuisstraat 26 is een woonhuis in Hoornse Park, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is C. Pothuisstraat 26 vergeleken met de buurt?

C. Pothuisstraat 26 heeft 145 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 601 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Hoornse Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €597.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van C. Pothuisstraat 26 en wat betekent dat?

C. Pothuisstraat 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van C. Pothuisstraat 26?

C. Pothuisstraat 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hoornse Park?

De wijk Hoornse Park in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €597.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoornse Park?

Vanuit C. Pothuisstraat 26 in Hoornse Park bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.