Villa, vrijstaande woning M. Wibautstraat 11 Groningen

M. Wibautstraat 11, 9728 MH Groningen

166 m² Bouwjaar 1989 6 kamers 5 slaapkamers Label C

M. Wibautstraat 11 is een villa, vrijstaande woning in Groningen, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 597 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €597.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
597 m²
Inhoud
684 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€825.000 tot €925.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor M. Wibautstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel M. Wibautstraat 11

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
203.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.59 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (213.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Groningen

740 Inwoners
305 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€597.000 Gem. woningwaarde Hoornse Park
86% Koopwoningen
2.220 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van M. Wibautstraat 11

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over M. Wibautstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van M. Wibautstraat 11?

De prijsindicatie voor M. Wibautstraat 11 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoornse Park is €597.000. Dat komt neer op circa €3.596 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt M. Wibautstraat 11 zich tot de wijk Hoornse Park?

M. Wibautstraat 11 is een villa, vrijstaande woning van 166 m² in de wijk Hoornse Park. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.220 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op M. Wibautstraat 11?

M. Wibautstraat 11 is een villa, vrijstaande woning in Hoornse Park, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is M. Wibautstraat 11 vergeleken met de buurt?

M. Wibautstraat 11 heeft 166 m² woonoppervlakte en 684 m³ inhoud. Het perceel is 597 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Hoornse Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €597.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van M. Wibautstraat 11 en wat betekent dat?

M. Wibautstraat 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van M. Wibautstraat 11?

M. Wibautstraat 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 213 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoornse Park?

De wijk Hoornse Park in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €597.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoornse Park?

Vanuit M. Wibautstraat 11 in Hoornse Park bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.