Streetview Donderslaan 156 Groningen

Donderslaan 156, 9728 KX Groningen

2186 m² Bouwjaar 1960 Label B

Donderslaan 156 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 2186 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
2186 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Donderslaan 156

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Donderslaan 156

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.13
CO₂-emissie
47.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Groningen

4450 Inwoners
2800 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2820 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Corpus den Hoorn
29% Koopwoningen
4.075 Inwoners per km²

Locatie van Donderslaan 156

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Donderslaan 156

Wat is de geschatte woningwaarde van Donderslaan 156?

De gemiddelde woningwaarde in Corpus den Hoorn is €244.000. Dat komt neer op circa €112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Donderslaan 156 zich tot de wijk Corpus den Hoorn?

Donderslaan 156 is een appartement van 2186 m² in de wijk Corpus den Hoorn. De buurt telt 2.820 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Donderslaan 156?

Donderslaan 156 is een appartement in Corpus den Hoorn, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Donderslaan 156 vergeleken met de buurt?

Donderslaan 156 heeft 2186 m² woonoppervlakte. In Corpus den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Donderslaan 156 en wat betekent dat?

Donderslaan 156 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 47.57 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Corpus den Hoorn?

De wijk Corpus den Hoorn in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Corpus den Hoorn?

Vanuit Donderslaan 156 in Corpus den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Corpus den Hoorn?

Zorg en onderwijs in de buurt van Donderslaan 156: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.3 km.