Galerijflat Donderslaan 145 Groningen

Donderslaan 145, 9728 KW Groningen

48 m² Bouwjaar 1963 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Donderslaan 145 is een galerijflat in Groningen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
155 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€165.000 tot €190.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Donderslaan 145

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Donderslaan 145

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Groningen

4450 Inwoners
2800 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2820 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Corpus den Hoorn
29% Koopwoningen
4.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Donderslaan 145

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Donderslaan 145

Wat is de geschatte woningwaarde van Donderslaan 145?

De prijsindicatie voor Donderslaan 145 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Corpus den Hoorn is €244.000. Dat komt neer op circa €5.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Donderslaan 145 zich tot de wijk Corpus den Hoorn?

Donderslaan 145 is een galerijflat van 48 m² in de wijk Corpus den Hoorn. De buurt telt 2.820 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Donderslaan 145?

Donderslaan 145 is een galerijflat in Corpus den Hoorn, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Donderslaan 145 vergeleken met de buurt?

Donderslaan 145 heeft 48 m² woonoppervlakte en 155 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Corpus den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Donderslaan 145 en wat betekent dat?

Donderslaan 145 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-03-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Donderslaan 145?

Donderslaan 145 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Corpus den Hoorn?

De wijk Corpus den Hoorn in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Corpus den Hoorn?

Vanuit Donderslaan 145 in Corpus den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.