Galerijflat (appartement) Donderslaan 127 Groningen

Donderslaan 127, 9728 KV Groningen

79 m² Bouwjaar 1963 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Donderslaan 127 is een galerijflat (appartement) in Groningen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
79 m²
Inhoud
253 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Donderslaan 127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Donderslaan 127

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.01 kg/m²

Parkeertype
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Groningen

4450 Inwoners
2800 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2820 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Corpus den Hoorn
29% Koopwoningen
4.075 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Donderslaan 127

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Donderslaan 127

Wat is de geschatte woningwaarde van Donderslaan 127?

De prijsindicatie voor Donderslaan 127 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Corpus den Hoorn is €244.000. Dat komt neer op circa €3.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Donderslaan 127 zich tot de wijk Corpus den Hoorn?

Donderslaan 127 is een galerijflat (appartement) van 79 m² in de wijk Corpus den Hoorn. De buurt telt 2.820 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.075 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Donderslaan 127?

Donderslaan 127 is een galerijflat (appartement) in Corpus den Hoorn, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Donderslaan 127 vergeleken met de buurt?

Donderslaan 127 heeft 79 m² woonoppervlakte en 253 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Corpus den Hoorn ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Donderslaan 127 en wat betekent dat?

Donderslaan 127 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Donderslaan 127?

Donderslaan 127 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Corpus den Hoorn?

De wijk Corpus den Hoorn in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.450 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Corpus den Hoorn?

Vanuit Donderslaan 127 in Corpus den Hoorn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.