Portiekwoning (appartement met open portiek) Sabotagelaan 58 Groningen

Sabotagelaan 58, 9727 CP Groningen

85 m² Bouwjaar 1961 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Sabotagelaan 58 is een portiekwoning (appartement met open portiek) in Groningen, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Portiekwoning (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sabotagelaan 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sabotagelaan 58

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Groningen

1235 Inwoners
835 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
687 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Laanhuizen
53% Koopwoningen
6.002 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sabotagelaan 58

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Sabotagelaan 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Sabotagelaan 58?

De prijsindicatie voor Sabotagelaan 58 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Laanhuizen is €269.000. Dat komt neer op circa €3.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sabotagelaan 58 zich tot de wijk Laanhuizen?

Sabotagelaan 58 is een portiekwoning (appartement met open portiek) van 85 m² in de wijk Laanhuizen. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.002 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sabotagelaan 58?

Sabotagelaan 58 is een portiekwoning (appartement met open portiek) in Laanhuizen, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sabotagelaan 58 vergeleken met de buurt?

Sabotagelaan 58 heeft 85 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Laanhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sabotagelaan 58 en wat betekent dat?

Sabotagelaan 58 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-06-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sabotagelaan 58?

Sabotagelaan 58 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Laanhuizen?

De wijk Laanhuizen in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.235 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Laanhuizen?

Vanuit Sabotagelaan 58 in Laanhuizen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.