Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1937
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 89 m²
Paterswoldseweg 180 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 89 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paterswoldseweg 180
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Grunobuurt is €274.000. Dat komt neer op circa €1.356 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPaterswoldseweg 180 is een appartement van 202 m² in de wijk Grunobuurt. De buurt telt 1.368 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.589 inwoners per km².
Paterswoldseweg 180 is een appartement in Grunobuurt, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Paterswoldseweg 180 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 89 m². In Grunobuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Grunobuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Paterswoldseweg 180 in Grunobuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Paterswoldseweg 180: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Grunobuurt: restaurant (0.3 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Paterswoldseweg 180 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Grunobuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1937, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.