Vrijstaande woning Drentselaan 8 Groningen

Drentselaan 8, 9727 AM Groningen

153 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Drentselaan 8 is een vrijstaande woning in Groningen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 694 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
694 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Drentselaan 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drentselaan 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Groningen

1565 Inwoners
555 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
553 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde De Buitenhof
92% Koopwoningen
4.415 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Drentselaan 8

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Drentselaan 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Drentselaan 8?

De prijsindicatie voor Drentselaan 8 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in De Buitenhof is €518.000. Dat komt neer op circa €3.386 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drentselaan 8 zich tot de wijk De Buitenhof?

Drentselaan 8 is een vrijstaande woning van 153 m² in de wijk De Buitenhof. De buurt telt 553 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drentselaan 8?

Drentselaan 8 is een vrijstaande woning in De Buitenhof, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Drentselaan 8 vergeleken met de buurt?

Drentselaan 8 heeft 153 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 694 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Buitenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drentselaan 8 en wat betekent dat?

Drentselaan 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-04-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Drentselaan 8?

Drentselaan 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Buitenhof?

De wijk De Buitenhof in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Buitenhof?

Vanuit Drentselaan 8 in De Buitenhof bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.