Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 784 m²
- Inhoud
- 546 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Drentselaan 48 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 784 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Drentselaan 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
2.1 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
3.7 kmDe prijsindicatie voor Drentselaan 48 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in De Buitenhof is €518.000. Dat komt neer op circa €2.878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDrentselaan 48 is een woonhuis van 180 m² in de wijk De Buitenhof. De buurt telt 553 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.415 inwoners per km².
Drentselaan 48 is een woonhuis in De Buitenhof, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Drentselaan 48 heeft 180 m² woonoppervlakte en 546 m³ inhoud. Het perceel is 784 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In De Buitenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Drentselaan 48 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-12-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Drentselaan 48 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk De Buitenhof in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Drentselaan 48 in De Buitenhof bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Drentselaan 48: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.5 km.