Streetview Drentselaan 37 Groningen

Drentselaan 37, 9727 AM Groningen

151 m² Bouwjaar 2009 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Drentselaan 37 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 350 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
529 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Drentselaan 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drentselaan 37

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Groningen

1565 Inwoners
555 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
553 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde De Buitenhof
92% Koopwoningen
4.415 Inwoners per km²

Locatie van Drentselaan 37

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Drentselaan 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Drentselaan 37?

De prijsindicatie voor Drentselaan 37 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in De Buitenhof is €518.000. Dat komt neer op circa €3.430 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drentselaan 37 zich tot de wijk De Buitenhof?

Drentselaan 37 is een woonhuis van 151 m² in de wijk De Buitenhof. De buurt telt 553 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drentselaan 37?

Drentselaan 37 is een woonhuis in De Buitenhof, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Drentselaan 37 vergeleken met de buurt?

Drentselaan 37 heeft 151 m² woonoppervlakte en 529 m³ inhoud. Het perceel is 350 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In De Buitenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drentselaan 37 en wat betekent dat?

Drentselaan 37 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Drentselaan 37?

Drentselaan 37 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Buitenhof?

De wijk De Buitenhof in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Buitenhof?

Vanuit Drentselaan 37 in De Buitenhof bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Buitenhof?