Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 117 m²
- Inhoud
- 510 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Toxopeusstraat 11 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 117 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Toxopeusstraat 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €248.000. Dat komt neer op circa €1.363 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenToxopeusstraat 11 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 2.043 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.061 inwoners per km².
Toxopeusstraat 11 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Toxopeusstraat 11 heeft 182 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 117 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Toxopeusstraat 11 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2032-01-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -2.77 kg/jaar.
Toxopeusstraat 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Zeeheldenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.
Vanuit Toxopeusstraat 11 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Toxopeusstraat 11: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.