Benedenwoning Van Heemskerckstraat 32 Groningen

Van Heemskerckstraat 32, 9726 GL Groningen

75 m² Bouwjaar 1941 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Van Heemskerckstraat 32 is een benedenwoning in Groningen, gebouwd in 1941. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1941
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
295 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Van Heemskerckstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Heemskerckstraat 32

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
183.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (21.0 m²)

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Groningen

3690 Inwoners
2795 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
2043 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
27% Koopwoningen
11.061 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Heemskerckstraat 32

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Van Heemskerckstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Heemskerckstraat 32?

De prijsindicatie voor Van Heemskerckstraat 32 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €248.000. Dat komt neer op circa €3.307 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Heemskerckstraat 32 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Van Heemskerckstraat 32 is een benedenwoning van 75 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 2.043 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Heemskerckstraat 32?

Van Heemskerckstraat 32 is een benedenwoning in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1941 (85 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Heemskerckstraat 32 vergeleken met de buurt?

Van Heemskerckstraat 32 heeft 75 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Heemskerckstraat 32 en wat betekent dat?

Van Heemskerckstraat 32 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Heemskerckstraat 32?

Van Heemskerckstraat 32 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 21 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?