Streetview Van Heemskerckstraat 1 E Groningen

Van Heemskerckstraat 1 E, 9726 GB Groningen

405 m² Bouwjaar 1966 Label A

Van Heemskerckstraat 1 E is een appartement in Groningen, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 405 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
405 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Heemskerckstraat 1 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Heemskerckstraat 1 E

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
66.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.7%
CO₂-emissie
27.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Groningen

3690 Inwoners
2795 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
2043 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
27% Koopwoningen
11.061 Inwoners per km²

Locatie van Van Heemskerckstraat 1 E

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Van Heemskerckstraat 1 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Heemskerckstraat 1 E?

De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €248.000. Dat komt neer op circa €612 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Heemskerckstraat 1 E zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Van Heemskerckstraat 1 E is een appartement van 405 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 2.043 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Heemskerckstraat 1 E?

Van Heemskerckstraat 1 E is een appartement in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Heemskerckstraat 1 E vergeleken met de buurt?

Van Heemskerckstraat 1 E heeft 405 m² woonoppervlakte. In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Heemskerckstraat 1 E en wat betekent dat?

Van Heemskerckstraat 1 E heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.85 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Van Heemskerckstraat 1 E in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?