Eengezinswoning, tussenwoning Ooster Badstraat 40 Groningen

Ooster Badstraat 40, 9726 CM Groningen

70 m² Bouwjaar 1927 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Ooster Badstraat 40 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
74 m²
Inhoud
284 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ooster Badstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ooster Badstraat 40

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
233.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
441.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
80.71 kg/m²

Tuin
Ja (12.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Groningen

875 Inwoners
695 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
564 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde Badstratenbuurt
20% Koopwoningen
14.606 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ooster Badstraat 40

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Ooster Badstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Ooster Badstraat 40?

De prijsindicatie voor Ooster Badstraat 40 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Badstratenbuurt is €239.000. Dat komt neer op circa €3.414 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ooster Badstraat 40 zich tot de wijk Badstratenbuurt?

Ooster Badstraat 40 is een eengezinswoning, tussenwoning van 70 m² in de wijk Badstratenbuurt. De buurt telt 564 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ooster Badstraat 40?

Ooster Badstraat 40 is een eengezinswoning, tussenwoning in Badstratenbuurt, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ooster Badstraat 40 vergeleken met de buurt?

Ooster Badstraat 40 heeft 70 m² woonoppervlakte en 284 m³ inhoud. Het perceel is 74 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Badstratenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ooster Badstraat 40 en wat betekent dat?

Ooster Badstraat 40 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-03-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 80.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ooster Badstraat 40?

Ooster Badstraat 40 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 12 m².

Hoe is de woningmarkt in Badstratenbuurt?

De wijk Badstratenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Badstratenbuurt?