Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Badhuisplein 2 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 170 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Badhuisplein 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1 kmDe prijsindicatie voor Badhuisplein 2 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Badstratenbuurt is €239.000. Dat komt neer op circa €1.707 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBadhuisplein 2 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Badstratenbuurt. De buurt telt 564 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.606 inwoners per km².
Badhuisplein 2 is een woonhuis in Badstratenbuurt, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Badhuisplein 2 heeft 140 m² woonoppervlakte. Het perceel is 170 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Badstratenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Badhuisplein 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Badstratenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.
Vanuit Badhuisplein 2 in Badstratenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Badhuisplein 2: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Badstratenbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €290.000 tot €340.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Badstratenbuurt is €239.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.