Streetview Theodorus Niemeyerstraat 177 Groningen

Theodorus Niemeyerstraat 177, 9726 BR Groningen

27 m² Bouwjaar 1993 Label A+

Theodorus Niemeyerstraat 177 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
27 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Theodorus Niemeyerstraat 177

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Theodorus Niemeyerstraat 177

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
41.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
91.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.5%
CO₂-emissie
16.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Groningen

875 Inwoners
695 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
564 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde Badstratenbuurt
20% Koopwoningen
14.606 Inwoners per km²

Locatie van Theodorus Niemeyerstraat 177

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Theodorus Niemeyerstraat 177

Wat is de geschatte woningwaarde van Theodorus Niemeyerstraat 177?

De gemiddelde woningwaarde in Badstratenbuurt is €239.000. Dat komt neer op circa €8.852 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Theodorus Niemeyerstraat 177 zich tot de wijk Badstratenbuurt?

Theodorus Niemeyerstraat 177 is een appartement van 27 m² in de wijk Badstratenbuurt. De buurt telt 564 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Theodorus Niemeyerstraat 177?

Theodorus Niemeyerstraat 177 is een appartement in Badstratenbuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Theodorus Niemeyerstraat 177 vergeleken met de buurt?

Theodorus Niemeyerstraat 177 heeft 27 m² woonoppervlakte. In Badstratenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Theodorus Niemeyerstraat 177 en wat betekent dat?

Theodorus Niemeyerstraat 177 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-03-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.14 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Badstratenbuurt?

De wijk Badstratenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Badstratenbuurt?

Vanuit Theodorus Niemeyerstraat 177 in Badstratenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.