Streetview Paterswoldseweg 31 Groningen

Paterswoldseweg 31, 9726 BB Groningen

220 m² Bouwjaar 1913

Paterswoldseweg 31 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m² en een perceel van 164 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
164 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Paterswoldseweg 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Groningen

3690 Inwoners
2795 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
2043 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt
27% Koopwoningen
11.061 Inwoners per km²

Locatie van Paterswoldseweg 31

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Paterswoldseweg 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Paterswoldseweg 31?

De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt is €248.000. Dat komt neer op circa €1.127 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paterswoldseweg 31 zich tot de wijk Zeeheldenbuurt?

Paterswoldseweg 31 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Zeeheldenbuurt. De buurt telt 2.043 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.061 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paterswoldseweg 31?

Paterswoldseweg 31 is een woonhuis in Zeeheldenbuurt, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paterswoldseweg 31 vergeleken met de buurt?

Paterswoldseweg 31 heeft 220 m² woonoppervlakte. Het perceel is 164 m². In Zeeheldenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt?

De wijk Zeeheldenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Vanuit Paterswoldseweg 31 in Zeeheldenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Paterswoldseweg 31: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zeeheldenbuurt?

Recreatie nabij Zeeheldenbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).