Streetview Stationsweg 1008 Groningen

Stationsweg 1008, 9726 AZ Groningen

134 m² Label E

Stationsweg 1008 is een woning in Groningen. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €530.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
134 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Stationsweg 1008

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stationsweg 1008

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
160.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
78.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Groningen

430 Inwoners
390 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
75 Woningvoorraad
€530.000 Gem. woningwaarde Stationsgebied
73% Koopwoningen
3.338 Inwoners per km²

Locatie van Stationsweg 1008

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Stationsweg 1008

Wat is de geschatte woningwaarde van Stationsweg 1008?

De gemiddelde woningwaarde in Stationsgebied is €530.000. Dat komt neer op circa €3.955 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stationsweg 1008 zich tot de wijk Stationsgebied?

Stationsweg 1008 is een woning van 134 m² in de wijk Stationsgebied. De buurt telt 75 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.338 inwoners per km².

Hoe groot is Stationsweg 1008 vergeleken met de buurt?

Stationsweg 1008 heeft 134 m² woonoppervlakte. In Stationsgebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €530.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stationsweg 1008 en wat betekent dat?

Stationsweg 1008 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-07-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 78.36 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stationsgebied?

De wijk Stationsgebied in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €530.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stationsgebied?

Vanuit Stationsweg 1008 in Stationsgebied bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stationsgebied?

Zorg en onderwijs in de buurt van Stationsweg 1008: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stationsgebied?

Recreatie nabij Stationsgebied: restaurant (0.1 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Stationsweg 1008?