Streetview Eeldersingel 32 Groningen

Eeldersingel 32, 9726 AS Groningen

152 m² Bouwjaar 1908

Eeldersingel 32 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
152 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Eeldersingel 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Groningen

875 Inwoners
695 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
564 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde Badstratenbuurt
20% Koopwoningen
14.606 Inwoners per km²

Locatie van Eeldersingel 32

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Eeldersingel 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Eeldersingel 32?

De gemiddelde woningwaarde in Badstratenbuurt is €239.000. Dat komt neer op circa €1.572 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eeldersingel 32 zich tot de wijk Badstratenbuurt?

Eeldersingel 32 is een appartement van 152 m² in de wijk Badstratenbuurt. De buurt telt 564 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.606 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eeldersingel 32?

Eeldersingel 32 is een appartement in Badstratenbuurt, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Eeldersingel 32 vergeleken met de buurt?

Eeldersingel 32 heeft 152 m² woonoppervlakte. In Badstratenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Badstratenbuurt?

De wijk Badstratenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Badstratenbuurt?

Vanuit Eeldersingel 32 in Badstratenbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Badstratenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Eeldersingel 32: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Badstratenbuurt?

Recreatie nabij Badstratenbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Eeldersingel 32?