Streetview Anna Paulownastraat 42 Groningen

Anna Paulownastraat 42, 9725 JT Groningen

10 m² Bouwjaar 1913 Label G

Anna Paulownastraat 42 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 10 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
10 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Anna Paulownastraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anna Paulownastraat 42

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Groningen

1580 Inwoners
1095 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
832 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Herewegbuurt
39% Koopwoningen
9.714 Inwoners per km²

Locatie van Anna Paulownastraat 42

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Anna Paulownastraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Anna Paulownastraat 42?

De prijsindicatie voor Anna Paulownastraat 42 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Herewegbuurt is €318.000. Dat komt neer op circa €31.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anna Paulownastraat 42 zich tot de wijk Herewegbuurt?

Anna Paulownastraat 42 is een appartement van 10 m² in de wijk Herewegbuurt. De buurt telt 832 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.714 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anna Paulownastraat 42?

Anna Paulownastraat 42 is een appartement in Herewegbuurt, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Anna Paulownastraat 42 vergeleken met de buurt?

Anna Paulownastraat 42 heeft 10 m² woonoppervlakte. In Herewegbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anna Paulownastraat 42 en wat betekent dat?

Anna Paulownastraat 42 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-10-12. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Herewegbuurt?

De wijk Herewegbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Herewegbuurt?

Vanuit Anna Paulownastraat 42 in Herewegbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Herewegbuurt?