Benedenwoning (appartement) Tweede Willemstraat 14 B Groningen

Tweede Willemstraat 14 B, 9725 JJ Groningen

70 m² Bouwjaar 1904 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Tweede Willemstraat 14 B is een benedenwoning (appartement) in Groningen, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Tweede Willemstraat 14 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Willemstraat 14 B

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.31 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (14.0 m²)
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Groningen

1580 Inwoners
1095 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
832 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Herewegbuurt
39% Koopwoningen
9.714 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tweede Willemstraat 14 B

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Tweede Willemstraat 14 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Willemstraat 14 B?

De gemiddelde woningwaarde in Herewegbuurt is €318.000. Dat komt neer op circa €4.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Willemstraat 14 B zich tot de wijk Herewegbuurt?

Tweede Willemstraat 14 B is een benedenwoning (appartement) van 70 m² in de wijk Herewegbuurt. De buurt telt 832 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.714 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Willemstraat 14 B?

Tweede Willemstraat 14 B is een benedenwoning (appartement) in Herewegbuurt, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tweede Willemstraat 14 B vergeleken met de buurt?

Tweede Willemstraat 14 B heeft 70 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Herewegbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Willemstraat 14 B en wat betekent dat?

Tweede Willemstraat 14 B heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tweede Willemstraat 14 B?

Tweede Willemstraat 14 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 14 m².

Hoe is de woningmarkt in Herewegbuurt?

De wijk Herewegbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Herewegbuurt?