Benedenwoning Parkweg 72 A Groningen

Parkweg 72 A, 9725 EL Groningen

48 m² Bouwjaar 1938 3 kamers 1 slaapkamers Label A++

Parkweg 72 A is een benedenwoning in Groningen, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 48 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
48 m²
Inhoud
159 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Parkweg 72 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parkweg 72 A

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
85.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.2%
CO₂-emissie
15.46 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Groningen

4540 Inwoners
3350 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2679 Woningvoorraad
€269.000 Gem. woningwaarde Rivierenbuurt
26% Koopwoningen
8.207 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Parkweg 72 A

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Parkweg 72 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Parkweg 72 A?

De gemiddelde woningwaarde in Rivierenbuurt is €269.000. Dat komt neer op circa €5.604 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parkweg 72 A zich tot de wijk Rivierenbuurt?

Parkweg 72 A is een benedenwoning van 48 m² in de wijk Rivierenbuurt. De buurt telt 2.679 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.207 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parkweg 72 A?

Parkweg 72 A is een benedenwoning in Rivierenbuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Parkweg 72 A vergeleken met de buurt?

Parkweg 72 A heeft 48 m² woonoppervlakte en 159 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Rivierenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parkweg 72 A en wat betekent dat?

Parkweg 72 A heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-12-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parkweg 72 A?

Parkweg 72 A heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenbuurt?

De wijk Rivierenbuurt in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenbuurt?

Vanuit Parkweg 72 A in Rivierenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.