Streetview Van Sijsenstraat 56 Groningen

Van Sijsenstraat 56, 9724 NR Groningen

153 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Van Sijsenstraat 56 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 104 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
104 m²
Inhoud
583 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Van Sijsenstraat 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Sijsenstraat 56

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.42
CO₂-emissie
3982.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Groningen

4925 Inwoners
3580 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2933 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Oosterpoort
27% Koopwoningen
12.425 Inwoners per km²

Locatie van Van Sijsenstraat 56

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Van Sijsenstraat 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Sijsenstraat 56?

De prijsindicatie voor Van Sijsenstraat 56 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterpoort is €276.000. Dat komt neer op circa €1.804 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Sijsenstraat 56 zich tot de wijk Oosterpoort?

Van Sijsenstraat 56 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Oosterpoort. De buurt telt 2.933 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Sijsenstraat 56?

Van Sijsenstraat 56 is een woonhuis in Oosterpoort, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Sijsenstraat 56 vergeleken met de buurt?

Van Sijsenstraat 56 heeft 153 m² woonoppervlakte en 583 m³ inhoud. Het perceel is 104 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oosterpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Sijsenstraat 56 en wat betekent dat?

Van Sijsenstraat 56 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-07-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3982.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Sijsenstraat 56?

Van Sijsenstraat 56 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterpoort?

De wijk Oosterpoort in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterpoort?

Vanuit Van Sijsenstraat 56 in Oosterpoort bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.3 km.