Benedenwoning Hendrikstraat 1 Groningen

Hendrikstraat 1, 9724 NA Groningen

40 m² Bouwjaar 1899 1 kamers 1 slaapkamers Label D

Hendrikstraat 1 is een benedenwoning in Groningen, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 1 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1899
Woonoppervlakte
40 m²
Inhoud
178 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€160.000 tot €185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Hendrikstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrikstraat 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
204.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Groningen

4925 Inwoners
3580 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2933 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Oosterpoort
27% Koopwoningen
12.425 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrikstraat 1

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Hendrikstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrikstraat 1?

De prijsindicatie voor Hendrikstraat 1 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterpoort is €276.000. Dat komt neer op circa €6.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrikstraat 1 zich tot de wijk Oosterpoort?

Hendrikstraat 1 is een benedenwoning van 40 m² in de wijk Oosterpoort. De buurt telt 2.933 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrikstraat 1?

Hendrikstraat 1 is een benedenwoning in Oosterpoort, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hendrikstraat 1 vergeleken met de buurt?

Hendrikstraat 1 heeft 40 m² woonoppervlakte en 178 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Oosterpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrikstraat 1 en wat betekent dat?

Hendrikstraat 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrikstraat 1?

Hendrikstraat 1 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oosterpoort?

De wijk Oosterpoort in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterpoort?

Vanuit Hendrikstraat 1 in Oosterpoort bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.3 km.