Bovenwoning (appartement) Winschoterdiep 75 C Groningen

Winschoterdiep 75 C, 9724 GL Groningen

56 m² Bouwjaar 1986 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Winschoterdiep 75 C is een bovenwoning (appartement) in Groningen, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
198 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Winschoterdiep 75 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Winschoterdiep 75 C

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
76.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.96 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Groningen

4925 Inwoners
3580 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2933 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Oosterpoort
27% Koopwoningen
12.425 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Winschoterdiep 75 C

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Winschoterdiep 75 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Winschoterdiep 75 C?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterpoort is €276.000. Dat komt neer op circa €4.929 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Winschoterdiep 75 C zich tot de wijk Oosterpoort?

Winschoterdiep 75 C is een bovenwoning (appartement) van 56 m² in de wijk Oosterpoort. De buurt telt 2.933 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Winschoterdiep 75 C?

Winschoterdiep 75 C is een bovenwoning (appartement) in Oosterpoort, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Winschoterdiep 75 C vergeleken met de buurt?

Winschoterdiep 75 C heeft 56 m² woonoppervlakte en 198 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oosterpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Winschoterdiep 75 C en wat betekent dat?

Winschoterdiep 75 C heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Winschoterdiep 75 C?

Winschoterdiep 75 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oosterpoort?

De wijk Oosterpoort in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterpoort?

Vanuit Winschoterdiep 75 C in Oosterpoort bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.3 km.