Vrijstaande woning Meeuwerderweg 65 Groningen

Meeuwerderweg 65, 9724 EN Groningen

109 m² Bouwjaar 1881 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Meeuwerderweg 65 is een vrijstaande woning in Groningen, gebouwd in 1881. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 130 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1881
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Meeuwerderweg 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meeuwerderweg 65

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
231.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
315.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Groningen

4925 Inwoners
3580 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2933 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Oosterpoort
27% Koopwoningen
12.425 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meeuwerderweg 65

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Meeuwerderweg 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Meeuwerderweg 65?

De prijsindicatie voor Meeuwerderweg 65 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterpoort is €276.000. Dat komt neer op circa €2.532 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meeuwerderweg 65 zich tot de wijk Oosterpoort?

Meeuwerderweg 65 is een vrijstaande woning van 109 m² in de wijk Oosterpoort. De buurt telt 2.933 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meeuwerderweg 65?

Meeuwerderweg 65 is een vrijstaande woning in Oosterpoort, gebouwd in 1881 (145 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Meeuwerderweg 65 vergeleken met de buurt?

Meeuwerderweg 65 heeft 109 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oosterpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meeuwerderweg 65 en wat betekent dat?

Meeuwerderweg 65 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-06-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meeuwerderweg 65?

Meeuwerderweg 65 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oosterpoort?

De wijk Oosterpoort in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterpoort?

Vanuit Meeuwerderweg 65 in Oosterpoort bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.3 km.