Eengezinswoning, tussenwoning Boumanstraat 12 Groningen

Boumanstraat 12, 9724 BR Groningen

73 m² Bouwjaar 1877 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Boumanstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1877. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 57 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1877
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
57 m²
Inhoud
266 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Boumanstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boumanstraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
203.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.3%
CO₂-emissie
42.55 kg/m²

Tuin
Ja (11.0 m²)
Tuin type
Achtertuin, plaats en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Groningen

4925 Inwoners
3580 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2933 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Oosterpoort
27% Koopwoningen
12.425 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boumanstraat 12

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Boumanstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Boumanstraat 12?

De prijsindicatie voor Boumanstraat 12 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterpoort is €276.000. Dat komt neer op circa €3.781 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boumanstraat 12 zich tot de wijk Oosterpoort?

Boumanstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 73 m² in de wijk Oosterpoort. De buurt telt 2.933 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boumanstraat 12?

Boumanstraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oosterpoort, gebouwd in 1877 (149 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boumanstraat 12 vergeleken met de buurt?

Boumanstraat 12 heeft 73 m² woonoppervlakte en 266 m³ inhoud. Het perceel is 57 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oosterpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boumanstraat 12 en wat betekent dat?

Boumanstraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boumanstraat 12?

Boumanstraat 12 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 11 m².

Hoe is de woningmarkt in Oosterpoort?

De wijk Oosterpoort in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterpoort?

Vanuit Boumanstraat 12 in Oosterpoort bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.3 km.