Streetview Kleine Sophiastraat 12 Groningen

Kleine Sophiastraat 12, 9724 AW Groningen

49 m² Bouwjaar 1864 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Kleine Sophiastraat 12 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1864. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m², een perceel van 42 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €276.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1864
Woonoppervlakte
49 m²
Perceeloppervlakte
42 m²
Inhoud
192 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kleine Sophiastraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleine Sophiastraat 12

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Groningen

4925 Inwoners
3580 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
2933 Woningvoorraad
€276.000 Gem. woningwaarde Oosterpoort
27% Koopwoningen
12.425 Inwoners per km²

Locatie van Kleine Sophiastraat 12

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Kleine Sophiastraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleine Sophiastraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Oosterpoort is €276.000. Dat komt neer op circa €5.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleine Sophiastraat 12 zich tot de wijk Oosterpoort?

Kleine Sophiastraat 12 is een woonhuis van 49 m² in de wijk Oosterpoort. De buurt telt 2.933 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleine Sophiastraat 12?

Kleine Sophiastraat 12 is een woonhuis in Oosterpoort, gebouwd in 1864 (162 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kleine Sophiastraat 12 vergeleken met de buurt?

Kleine Sophiastraat 12 heeft 49 m² woonoppervlakte en 192 m³ inhoud. Het perceel is 42 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oosterpoort ligt de gemiddelde woningwaarde op €276.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleine Sophiastraat 12 en wat betekent dat?

Kleine Sophiastraat 12 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-02-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kleine Sophiastraat 12?

Kleine Sophiastraat 12 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oosterpoort?

De wijk Oosterpoort in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €276.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterpoort?

Vanuit Kleine Sophiastraat 12 in Oosterpoort bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.3 km.