Portiekwoning (appartement) Boumaboulevard 489 Groningen

Boumaboulevard 489, 9723 ZS Groningen

166 m² Bouwjaar 2011 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Boumaboulevard 489 is een portiekwoning (appartement) in Groningen, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
166 m²
Inhoud
558 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Boumaboulevard 489

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boumaboulevard 489

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
64.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
86.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
17.35 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.2 km

Buurtinformatie in Groningen

1330 Inwoners
890 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
935 Woningvoorraad
€315.000 Gem. woningwaarde Europapark
25% Koopwoningen
3.032 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boumaboulevard 489

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Boumaboulevard 489

Wat is de geschatte woningwaarde van Boumaboulevard 489?

De prijsindicatie voor Boumaboulevard 489 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Europapark is €315.000. Dat komt neer op circa €1.898 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boumaboulevard 489 zich tot de wijk Europapark?

Boumaboulevard 489 is een portiekwoning (appartement) van 166 m² in de wijk Europapark. De buurt telt 935 woningen. Daarvan is 25% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.032 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boumaboulevard 489?

Boumaboulevard 489 is een portiekwoning (appartement) in Europapark, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Boumaboulevard 489 vergeleken met de buurt?

Boumaboulevard 489 heeft 166 m² woonoppervlakte en 558 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Europapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boumaboulevard 489 en wat betekent dat?

Boumaboulevard 489 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-01-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boumaboulevard 489?

Boumaboulevard 489 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Europapark?

De wijk Europapark in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 25% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Europapark?

Vanuit Boumaboulevard 489 in Europapark bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.3 km, snelwegoprit op 0.7 km.