Streetview Lunettenhof 58 Groningen

Lunettenhof 58, 9723 KA Groningen

54 m² Bouwjaar 2019 Label A

Lunettenhof 58 is een appartement in Groningen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
54 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lunettenhof 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lunettenhof 58

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.59
CO₂-emissie
25.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Groningen

930 Inwoners
430 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
430 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde De Linie
69% Koopwoningen
8.612 Inwoners per km²

Locatie van Lunettenhof 58

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Lunettenhof 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Lunettenhof 58?

De gemiddelde woningwaarde in De Linie is €411.000. Dat komt neer op circa €7.611 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lunettenhof 58 zich tot de wijk De Linie?

Lunettenhof 58 is een appartement van 54 m² in de wijk De Linie. De buurt telt 430 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.612 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lunettenhof 58?

Lunettenhof 58 is een appartement in De Linie, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lunettenhof 58 vergeleken met de buurt?

Lunettenhof 58 heeft 54 m² woonoppervlakte. In De Linie ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lunettenhof 58 en wat betekent dat?

Lunettenhof 58 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-01-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.06 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Linie?

De wijk De Linie in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Linie?

Vanuit Lunettenhof 58 in De Linie bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Linie?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lunettenhof 58: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.