Streetview Woldjerspoorweg 34 Groningen

Woldjerspoorweg 34, 9723 ES Groningen

151 m² Bouwjaar 2012 Label A+

Woldjerspoorweg 34 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €390.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
151 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Woldjerspoorweg 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woldjerspoorweg 34

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
85.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
98.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.2%
CO₂-emissie
17.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

4.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Groningen

910 Inwoners
385 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
374 Woningvoorraad
€390.000 Gem. woningwaarde Engelbert
80% Koopwoningen
277 Inwoners per km²

Locatie van Woldjerspoorweg 34

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Woldjerspoorweg 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Woldjerspoorweg 34?

De gemiddelde woningwaarde in Engelbert is €390.000. Dat komt neer op circa €2.583 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woldjerspoorweg 34 zich tot de wijk Engelbert?

Woldjerspoorweg 34 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Engelbert. De buurt telt 374 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woldjerspoorweg 34?

Woldjerspoorweg 34 is een woonhuis in Engelbert, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Woldjerspoorweg 34 vergeleken met de buurt?

Woldjerspoorweg 34 heeft 151 m² woonoppervlakte. In Engelbert ligt de gemiddelde woningwaarde op €390.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woldjerspoorweg 34 en wat betekent dat?

Woldjerspoorweg 34 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-08-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.5 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Engelbert?

De wijk Engelbert in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €390.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Engelbert?

Vanuit Woldjerspoorweg 34 in Engelbert bereik je: supermarkt op 4.2 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Engelbert?

Zorg en onderwijs in de buurt van Woldjerspoorweg 34: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 5.7 km.